Urodziny w górach - polecane kwatery z wyżywieniem

Jeżeli chcemy zorganizować sobie, dziecku lub komuś wyjątkowe i niezapomniane urodziny to ciekawym pomysłem jest wybranie się na tą okazję w góry, wynajęcie jakiegoś przyjemnego i uroczego domku z wyżywieniem, w którym spędzimy miło czas z najbliższymi. Poniżej propozycja spędzenia urodzin w górach.

Urodziny „U Grzegorza”

„U Grzegorza” jest gospodarstwem agroturystycznym, które położone jest w Beskidzie Sądeckim. Rodzinne świętowanie, tak ważnego dnia jak urodziny to cudowny zwyczaj. Wspaniałym pomysłem jest więc wspólne wyjechanie w góry na kilka dni, które możemy spędzić na wędrówkach i innych atrakcjach, a z okazji urodzin jednego dnia świętować zostając w miejscu noclegowym. Gospodarstwo agroturystyczne „U Grzegorza” to miejsce przyjazne rodzinom z dziećmi, które bogate jest w wiele atrakcji zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci, takich jak na przykład: basen i brodzik z podgrzewaną wodą, mini plaża z parasolkami, szałas góralski z paleniskiem, czy też boiska do gier zespołowych. W takim miejscu urodziny możemy zorganizować na wiele sposobów i w różnej tematyce – może być impreza na plaży, basenowe urodziny dla syrenki, czy indiańska impreza urodzinowa dla prawdziwego Indianina. Właściciele gospodarstwa oferują możliwość przygotowania uroczystości urodzinowej wraz z tortem. Czego mały jubilat mógłby chcieć więcej?

Malinowe Wzgórza

Jest to kolejne miejsce, w którym warto przygotować rodzinne urodziny. Malinowe Wzgórza to domek w Brennie, niedaleko Szczyrku czy Wisły w samym Beskidzie Śląskim. Dom składa się z salonu z kominkiem i jadalni, a także wyposażonej kuchni. Pokoje są kompletnie umeblowane i mają osobne łazienki. To spokojne i ciche miejsce, idealne wręcz na spędzenie tam urodzin. Wieczorna impreza przy kominku i winie, albo urodziny dla dziecka w ogrodzie w formie pikniku. Takie urodziny na pewno będą miłą odskocznią od codzienności i sprawią każdemu przyjemność.

Hotel Jawor

Hotel Jawor położony jest w Zawoi – jest to kolejne miejsce, gdzie możemy spędzić jedne z milszych urodzin. Po pierwsze jest to świetna baza wypadowa na Babią Górę, a gdy wędrówka nas już zmęczy, możemy w hotelu skorzystać z saunarium, basenu, czy też SPA – to zdecydowanie atrakcje dla dorosłych, ale i dla maluchów znajdzie się specjalna sala zabaw z możliwością urządzenia imprezy urodzinowej. W hotelu tym znajdziemy coś i dla dużego i dla małego.

Zobacz również

Kontakt

Tel: 802 649 587

E-mail: kontakt@restauracja-winnica.pl

Szukasz pomysły na wakacje w górach? Nie możesz się zdecydować jaki nocleg wybrać? Pomożemy Ci wybrać to co najlepsze!