Wakacje z dzieckiem w Zakopanem - atrakcje

Wakacje to idealna pora na wybranie się wraz z dziećmi na wakacyjny wyjazd. Jeżeli zdecydujemy się na zakopane to warto wiedzieć, jakie atrakcje możemy tam spotkać i z czego skorzystać. Zarówno te zależne od pogody jak i od niej niezależne.

Przede wszystkim góry

Zakopane to świetna baza wypadowa na wiele górskich szlaków, warto więc wybrać się na jakąś dostosowaną do możliwości i doświadczenia dzieci trasę. Do wyboru mamy wiele możliwości: poczynając od prostej trasy szosą na Morskie Oko, piękne widokowe szlaki Doliną Kościeliską, czy Doliną Chochołowską, a dla bardziej zaawansowanych maluchów na przykład szlaki prowadzące Doliną Pięciu Stawów. Dzieci i dorośli miło i aktywnie spędzą tak cały dzień. Nie zapomnijmy jedynie o odpowiednim ubiorze i spakowaniu wody oraz prowiantu na wiele godzin marszu.

Aquapark Zakopane

Park wodny w Zakopanem to jedna z najbardziej obleganych atrakcji turystycznych i to nie tylko wtedy gdy brak pogody. Aquapark oferuje wiele atrakcji zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Tak więc znajdziemy tam między innymi różnej wielkości baseny (również brodzik), zjeżdżalnie wodne, rwącą rzekę, jacuzzi, basen termalny na zewnątrz, taras widokowy z leżakami do zażywania kąpieli słonecznych, sunę, kręgielnie, salę zabaw dla dzieci i restaurację. W tym miejscu spokojnie można spędzić nawet cały dzień.

Spływ Dunajcem

Rozrywka, która zachwyci dzieci a nam podniesie poziom adrenaliny i pozwoli napatrzeć się na cudowne tatrzańskie widoki. Spływ kajakiem, łódką czy też tratwą zawsze w dzieciach wytwarza mnóstwo emocji oczywiście pozytywnych, kto więc lubi aktywny wypoczynek i mieć o czym opowiadać po powrocie z wakacji odnajdzie się tu znakomicie. To rozrywka dla ludzi żądnych przygód i dobrej zabawy.

Park linowy

To chyba kolejna atrakcja z serii tych dla osób lubiących przygody. Park linowy to zabawa tym razem nie w wodzie ani na wodzie – a na linach, na drzewach i ogólnie na wysokości. Doświadczony instruktor przeprowadzi z nami instruktaż, zadba o nasze bezpieczeństwo przypinając nas do lin, ale tor przeszkód złożony z drabinek, podwieszanych mostów, lin i kładek będziemy musieli przejść sami.

Zobacz również

Kontakt

Tel: 802 649 587

E-mail: kontakt@restauracja-winnica.pl

Szukasz pomysły na wakacje w górach? Nie możesz się zdecydować jaki nocleg wybrać? Pomożemy Ci wybrać to co najlepsze!