Góralskie pensjonaty - przyjazne rodzinom z dziećmi

Jeżeli chcemy wybrać się w góry całą rodziną wraz z małym dzieckiem lub dziećmi musimy liczyć się z różnymi trudnościami jakie mogą nas spotkać. Przede wszystkim musimy wybrać odpowiednio trasy dostosowane do możliwości dzieci, zadbać o inne atrakcje na dni w których w góry nie będziemy wychodzić, a także zadbać o odpowiedni nocleg - najlepiej taki, który ułatwi nam nasz urlop a nie skomplikuje go jeszcze bardziej. Bardzo istotne są warunki zakwaterowania, ważny jest na przykład plac zabaw na zewnątrz czy miejsce do zabawy w środku obiektu aby i rodzice mogli nieco odpocząć. Coraz więcej góralskich pensjonatów jest dostosowana do rodzin z małymi dziećmi. Poniżej przedstawiam dwie propozycje, które są naprawdę fajnymi i przyjaznymi dzieciom miejscami.

Pensjonat Sośnica

Pensjonat ten jest laureatem akcji Hotel Przyjazny Rodzinie - to chyba najlepsza możliwa rekomendacja? Pensjonat położony jest w zacisznym miejscu w pobliżu Tatrzańskiego Parku Narodowego i idealnie wręcz nadaje się na pobyt rodzinny nawet z najmniejszymi maluchami.Obiekt ten oferuje nam między innymi nowoczesny basen, nowoczesny i duży plac zabaw dla dzieci, bawialnie, taras oraz duży zadbany i bezpieczny ogród, gdzie dzieci mogą się bawić do woli i spędzić czas przyjemnie gdy akurat nie mamy w danym dniu w planie żadnej wycieczki w góry czy zwiedzania okolicznych miejsc. Sala zabaw oferowana przez Pensjonat Sośnica natomiast posiada opiekuna - animatora, który pilnuje dzieci i organizuje im ciekawe angażujące zabawy. W pensjonacie istnieje także możliwość wynajęcia indywidualnej opiekunki do dziecka dla tych rodziców którzy odczują taką potrzebę.

Dom Wczasowy Jadzia

Miejsce to leży w jednej z najpiękniejszych części Zakopanego. W ośrodku natomiast znajduje się wszystko, co jest niezbędne aby wakacje z dziećmi były udane. Dom Wczasowy Jadzia oferuje nam między innymi salkę zabaw albo wieczorki filmowe. Ośrodek organizuje także specjalne rodzinne turnusy pod nazwą „Mama, tata i ja”, odbywają się one i w lecie i zimą, i atrakcji na nich nie brakuje. A jadalnia w ośrodku oferuje pyszne domowe obiady i dostosowuje je do potrzeb gości więc nie musimy się obawiać o trudności ze znalezieniem restauracji która poda nam coś na przykład bezglutenowego lub bez mlecznego.

Zobacz również

Kontakt

Tel: 802 649 587

E-mail: kontakt@restauracja-winnica.pl

Szukasz pomysły na wakacje w górach? Nie możesz się zdecydować jaki nocleg wybrać? Pomożemy Ci wybrać to co najlepsze!