Najlepsze pensjonaty w centrum z wyżywieniem

Noclegi z wyżywieniem to bardzo dobre wyjście przede wszystkim dla rodzin z małymi dziećmi, ale oczywiście nie tylko. Wyjeżdżając na ogół chcemy wypocząć i nie mamy ochoty gotować ani przygotowywać posiłków. Opcja znalezienia noclegu w pensjonacie w którym jest już wyżywienie, jest więc kusząca i często przez turytów wybierana.

Zalety pensjonatów oferujących wyżywienie

Główną zaletą takiego rozwiązania są przede wszystkim stałe pory serwowania posiłków, jest to wskazane szczególnie dla najmłodszych turystów, ale też pozwala na jakąś łatwość organizacyjną. Zaletą kwater z wyżywieniem jest również fakt, że w sezonie nie trzeba czekać na stolik i na kelnera, a posiłki są najczęściej domowe, i starannie przygotowane. Nie ma chyba nic lepszego niż powrót z dnia pełnego wyzwań na pyszny ciepły posiłek i odpoczynek. Następną zaletą jest to, że wybranie pensjonatu z wyżywieniem jest tańsze niż jadanie w restauracjach, dzięki czemu zaoszczędzone pieniądze możemy przeznaczyć na coś innego. Poniżej dwie propozycje pensjonatu z wyżywieniem polecane przez turystów.

Pensjonat Adria w samym centrum

Pensjonat ten położony jest w samym centrum Zakopanego przy ul. Grunwaldzkiej ale jednocześnie z dala od zgiełku miasta, ponieważ zlokalizowany jest przy parku miejskim. Pensjonat proponuje gościom pokoje 2,3 i 4 osobowe, wszystkie wyposażone w łazienkę oraz telewizor, a w cenie pokoju wykupujemy już od razu śniadanie w formie bufetu. Ponadto na terenie pensjonatu znajduje się kawiarnia, klimatyczny bar z kominkiem, sala zabaw dla dzieci oraz sauna.

Willa Victoria

Jest to pensjonat położony przy ul. Salwatoriańskiej, niedaleko centrum Zakopanego, bo tylko jakieś 3 km, oraz w bliskim sąsiedztwie szlaków turystycznych do zwiedzania Tatrzańskiego Parku Narodowego. Pensjonat oferuje gościom pokoje 2, 3 i 4 osobowe z łazienkami, TV SAT, czajnikiem, a także możliwość zamówienia śniadań. Z pokoi rozciąga się przepiękny widok na całe Tatry. Na parterze Willi Victoria znajduje się natomiast jadalnia, kawiarnia i drink-bar. Gdzie w miłej atmosferze możemy spędzić wieczór po całym dniu marszu i zdobywaniu szczytów. Dużym atutem tego pensjonatu jest miła i przyjazna atmosfera i lokalizacja blisko popularnych szlaków turystycznych.

Zobacz również

Kontakt

Tel: 802 649 587

E-mail: kontakt@restauracja-winnica.pl

Szukasz pomysły na wakacje w górach? Nie możesz się zdecydować jaki nocleg wybrać? Pomożemy Ci wybrać to co najlepsze!